Гайка М8 DIN 6923, ГОСТ Р 50592-93 шестигранна з фланцем
Шестигранна гайка М8 DIN 6923 призначена для широкого застосування в багатьох сферах промисловості. Вона є аналогом стандарту ГОСТ Р 50592-93 і використовується з болтами та шурупами відповідного розміру.
Конструкційно металеві вироби М8 DIN 6923 виконуються у формі шестигранника і мають фланець, який збільшує площу їх прилягання до скріплюваних частин, тим самим виключаючи можливість відгвинчування під час експлуатації. Виробляють вироби М8 DIN 6923 зі сталі, яка може бути нержавіючою або вуглецевою.
Схема габаритних розмірів гайки М8 DIN 6923 (мм):

|
Номінальний діаметр гайки, d |
Діаметр фланця, D |
Висота гайки, m |
Розмір гайки під ключ, s |
| M8 | 17.9 | 8 | 13 |
Купити гайки з фланцем DIN 6923, ГОСТ Р 50592-93 можна на сайті компанії «Зевс» оптом або в роздріб. Замовити товар можна телефоном або на сайті онлайн. Купуючи продукцію у нас, ви отримуєте:
- доступну ціну;
- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- високий рівень обслуговування;
- оперативну доставку в будь-який з регіонів України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна з фланцем |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Висота | 8 мм |
| Розмір під ключ | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 6923, ГОСТ Р 50592-93 |
- Ціна: від 1,13 ₴




