Гайка М10 DIN 6923, ГОСТ Р 50592-93 шестигранна з фланцем
Гайка з фланцем М10 DIN 6923 є аналогом стандарту ГОСТ Р 50592-93 і застосовується в різних галузях промисловості. Для її виготовлення використовують різні типи конструкційної сталі. Готові вироби можуть піддаватися цинкуванню для збільшення міцності та терміну експлуатації.
Конструкційно металевий виріб виконаний у вигляді шестигранника з внутрішньою різьбою М10 і фланцем, який призначений для збільшення площі зчеплення з площиною, що з'єднується. Це збільшує надійність кріплення і виключає можливість відпускання під час експлуатації. Дана деталь використовується спільно з болтами або гвинтами відповідних характеристик.
Схема габаритних розмірів гайки М10 DIN 6923 (мм):

|
Номінальний діаметр гайки, d |
Діаметр фланця, D |
Висота гайки, m |
Розмір гайки під ключ, s |
| M10 | 21.8 | 10 | 15 |
Купити гайки з фланцем DIN 6923, ГОСТ Р 50592-93 можна на сайті компанії «Зевс» оптом або в роздріб. Замовити товар можна телефоном або на сайті онлайн. Купуючи продукцію у нас, ви отримуєте:
- доступну ціну;
- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- високий рівень обслуговування;
- оперативну доставку в будь-який з регіонів України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна з фланцем |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Висота | 10 мм |
| Розмір під ключ | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 6923, ГОСТ Р 50592-93 |
- Ціна: від 1,74 ₴




