Гайка М12 DIN 6923, ГОСТ Р 50592-93 шестигранна з фланцем
Гайка М12 DIN 6923 конструкційно виконана у вигляді шестигранника з внутрішнім різьбленням М12 і фланцем. Її застосовують у багатьох сферах промисловості разом з болтами або шурупами відповідного розміру. Кріплення є аналогом стандарту ГОСТ Р 50592-93.
Особливістю металовиробів є наявність фланця, що дозволяє використовувати його без шайби. Виробляють виріб М12 DIN 6923 з різних типів сталі. Це може бути як вуглецева, так і нержавіюча сталь.
Схема габаритних розмірів гайки М12 DIN 6923 (мм):

|
Номінальний діаметр гайки, d |
Діаметр фланця, D |
Висота гайки, m |
Розмір гайки під ключ, s |
| M12 | 26 | 12 | 18 |
Купити гайки з фланцем DIN 6923, ГОСТ Р 50592-93 можна на сайті компанії «Зевс» оптом або в роздріб. Замовити товар можна телефоном або на сайті онлайн. Купуючи продукцію у нас, ви отримуєте:
- доступну ціну;
- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- високий рівень обслуговування;
- оперативну доставку в будь-який з регіонів України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна з фланцем |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Висота | 12 мм |
| Розмір під ключ | 18 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 6923, ГОСТ Р 50592-93 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 3,66 ₴




