Гайка М16 DIN 6923, ГОСТ Р 50592-93 шестигранна з фланцем
Гайка шестигранна М16 DIN 6923 з фланцем широко застосовується в багатьох сферах промисловості разом з відповідного розміру болтами та шурупами. Є аналогом стандарту ГОСТ Р 50592-93. Наявність фланця дозволяє використовувати кріплення без шайби.
Поверхня фланця виконується як рівною, так і зі спеціальними зубцями, які призначені для збільшення надійності та виключення можливості самостійного відгвинчування під час експлуатації. Металовиріб М16 DIN 6923 може вироблятися з різних типів сталі:
- нержавіючої, типу А2, А4;
- вуглецевої, з подальшим оцинкуванням готових виробів.
Схема габаритних розмірів гайки М16 DIN 6923 (мм):

|
Номінальний діаметр гайки, d |
Діаметр фланця, D |
Висота гайки, m |
Розмір гайки під ключ, s |
| M16 | 34.5 | 16 | 24 |
Купити гайки з фланцем DIN 6923, ГОСТ Р 50592-93 можна на сайті компанії «Зевс» оптом або в роздріб. Замовити товар можна телефоном або на сайті онлайн. Купуючи продукцію у нас, ви отримуєте:
- доступну ціну;
- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- високий рівень обслуговування;
- оперативну доставку в будь-який з регіонів України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна з фланцем |
| Метрична різьба, М | 16 мм |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Висота | 16 мм |
| Розмір під ключ | 24 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 6923, ГОСТ Р 50592-93 |
- Ціна: від 8,61 ₴




