Гайка М20 DIN 6923, ГОСТ Р 50592-93 шестигранна з фланцем
Гайка М20 DIN 6923 відрізняється від інших шестигранних гайок наявністю фланця, який дозволяє використовувати її без шайби разом з болтами та шурупами відповідного розміру.
Поверхня шліца може бути гладкою або зі спеціальними зазубринами, що дозволяє збільшити надійність кріплення і виключити можливість її самостійного відпускання при експлуатації. Виробляють металовироби з фланцем М20 DIN 6923 з різних типів сталі з можливим покриттям готових виробів шаром цинку.
Схема габаритних розмірів гайки М20 DIN 6923 (мм):

|
Номінальний діаметр гайки, d |
Діаметр фланця, D |
Висота гайки, m |
Розмір гайки під ключ, s |
| М20 | 42.8 | 20 | 30 |
Купити гайки з фланцем DIN 6923, ГОСТ Р 50592-93 можна на сайті компанії «Зевс» оптом або в роздріб. Замовити товар можна по телефону або на сайті онлайн. Купуючи продукцію у нас, ви отримуєте:
- доступну ціну;
- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- високий рівень обслуговування;
- оперативну доставку в будь-який з регіонів України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна з фланцем |
| Метрична різьба, М | 20 мм |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Висота | 20 мм |
| Розмір під ключ | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 6923, ГОСТ Р 50592-93 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 36,93 ₴




