Болт М10х1.25 DIN 961 шестигранний з дрібним кроком нержавіючий
Болт М10х1.25 DIN 961 має форму стрижень з нанесеною повною дрібною різьбою та шестигранною голівкою під відповідний ключ. Металовироби призначені для з’єднання окремих частин конструкції та використовуються разом із гайками та шайбами.
Такий кріпильний елемент виготовляється з нержавіючої сталі марки А2. Даний матеріал дозволяє застосовувати його в агресивному середовищі. Також допускається виробництво виробів із вуглецевої сталі із захисним покриттям або без нього. Сфера застосування болта є дуже широкою та охоплює багато галузей виробництва і промисловості. Крім того, завдяки дрібному кроку різьби, елементи встановлюють в умовах постійної вібрації.

Основні характеристики болта DIN 961 (мм):
| D | Номінальний діаметр дрібної різьби | М10х1.25 | |
| P | Крок різьби | 1,25 | |
| K | Висота голівки | 6,4 | |
| C | мін. | Висота підголівника | 0,15 |
| макс. | 0,6 | ||
| R | Радіус | 0,4 | |
| A | Збіг різьби, макс. | 3 |
|
Компанія «Зевс» пропонує широкий вибір металовиробів із нержавіючої сталі. Щоб замовити потрібний вам кріпильний елемент, достатньо залишити заявку на сайті, і наші менеджери зв’яжуться з вами найближчим часом. Доставка здійснюється по всій Україні у найкоротші терміни. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Висота головки | 6.4 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 961 |
- Ціна: від 90,21 ₴




