Болт М12х1.5 DIN 961 шестигранний з дрібним кроком нержавіючий
М12х1.5 DIN 961 – це болт із шестигранною голівкою під ключ. Кріплення належить до болтів із дрібним кроком різьби, що дозволяє застосовувати його в умовах вібрації, наприклад, в авіабудуванні. Також металовироби широко використовуються в машинобудуванні та будівництві об’єктів будь-якого масштабу.
Вироби виготовляють із нержавіючої сталі марки А2, що дає можливість використовувати їх в агресивному середовищі. За потреби можна придбати ці деталі з вуглецевої сталі із захисним покриттям або без нього.

Основні характеристики болта DIN 961 (мм):
| D | Номінальний діаметр дрібної різьби | М12х1.5 | |
| P | Крок різьби | 1,5 | |
| K | Висота голівки | 7,5 | |
| C | мін. | Висота підголівника | 0,15 |
| макс. | 0,6 | ||
| R | Радіус | 0,6 | |
| A | Збіг різьби, макс. | 4 |
|
Компанія «Зевс» пропонує широкий вибір металовиробів нержавіючої сталі. Щоб замовити потрібний вам кріпильний елемент, достатньо залишити заявку на сайті, і наші менеджери зв’яжуться з вами найближчим часом. Доставка здійснюється по всій Україні у найкоротші терміни. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Висота головки | 7.5 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 961 |
- Ціна: від 147,81 ₴




