Болт М5 DIN 6921, ОСТ 37.001.193 шестигранний з фланцем нержавіючий
Болт нержавіючий з фланцем М5 DIN 6921 широко використовується в різних галузях промисловості, будівництва та інших сферах з метою скріплення окремих деталей між собою. Разом із ним застосовуються гайки, шайби та інші елементи кріплення відповідного розміру.
Конструкційно металовиріб виготовляється з неповною різьбою та шестигранною голівкою з фланцем. Фланець може бути з гладкою поверхнею або із зубцями, що дозволяє збільшити площу прилягання, а також підвищує стійкість до самовільного відкручування. Матеріал, з якого виготовляється деталь, дозволяє використовувати її в агресивному середовищі без занепокоєння щодо її цілісності. Аналогом даного болта є ОСТ 37.001.193.
Схема габаритних розмірів болта з фланцем М5 DIN 6921 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, d | М5 | |
| Крок різьби, P | 0,8 | |
| Висота голівки болта, k | 5,4 | |
| Розмір під ключ, S | 8 | |
| Діаметр фланця, d2 | 9,8 | |
| Довжина різьбової частини, b | l ≤ 125 | 16 |
| 125 < l ≤ 200 | - | |
| l > 200 | - | |
Замовити нержавіючі болти з фланцем DIN 6921 оптом або в роздріб за цінами від виробника Ви можете у нас на сайті компанії «Зевс».
Купуючи металовироби на нашому підприємстві, Ви отримуєте:
- сертифіковані вироби лише високої якості;
- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- ціни нижчі за ринок на 3–10%;
- чітке дотримання термінів доставки по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і фланцем |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Висота головки | 5.4 мм |
| Ширина головки | 9.8 мм |
| Розмір під ключ | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 6921, ОСТ 37.001.193 |
- Ціна: від 2,85 ₴




