Болт М6 DIN 6921, ОСТ 37.001.193 шестигранний з фланцем нержавіючий
Болт з фланцем М6 DIN 6921, виготовлений із нержавіючої сталі А4, є незамінним елементом багатьох різьбових з'єднань, які використовуються для скріплення окремих елементів в умовах підвищеної вологості або агресивного середовища.
Даний металовиріб виготовляють з неповною різьбою та шестигранною голівкою з фланцем під ключ. Фланець може бути виконаний як із зубцями на його поверхні, так і без них. Зубці у цьому випадку забезпечують більш надійне зчеплення голівки з поверхнею та запобігають самовільному відкручуванню.
Схема габаритних розмірів болта з фланцем М6 DIN 6921 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, d | M6 | |
| Крок різьби, P | 1 | |
| Висота голівки болта, k | 6,6 | |
| Розмір під ключ, S | 10 | |
| Діаметр фланця, d2 | 12,2 | |
| Довжина різьбової частини, b | l ≤ 125 | 18 |
| 125 < l ≤ 200 | - | |
| l > 200 | - | |
Замовити нержавіючі болти з фланцем DIN 6921 оптом або в роздріб за цінами від виробника Ви можете у нас на сайті компанії «Зевс».
Купуючи металовироби на нашому підприємстві, Ви отримуєте:
- сертифіковані вироби лише високої якості;
- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- ціни нижчі за ринок на 3–10%;
- чітке дотримання термінів доставки по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і фланцем |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Висота головки | 6.6 мм |
| Ширина головки | 12.2 мм |
| Розмір під ключ | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 6921, ОСТ 37.001.193 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 4,55 ₴




