Болт М8 DIN 6921, ОСТ 37.001.193 шестигранний з фланцем нержавіючий
Болт з фланцем М8 DIN 6921, виготовлений з нержавіючої сталі типу А4, широко застосовується в різних сферах промисловості та будівництва як один із елементів різьбового з'єднання.
Перевагами даного металовиробу є:
- наявність фланця, що дозволяє збільшити площу прилягання кріплення,
- можливість експлуатації в умовах підвищеної вологості та агресивного середовища.
Фланець виконується із зубцями на нижній площині або без них. Зубці дозволяють збільшити зчеплення елементів та запобігти самовільному відкручуванню.
Схема габаритних розмірів болта з фланцем М8 DIN 6921 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, d | M8 | |
| Крок різьби, P | 1,25 | |
| Висота голівки болта, k | 8,1 | |
| Розмір під ключ, S | 13 | |
| Діаметр фланця, d2 | 15,8 | |
| Довжина різьбової частини, b | l ≤ 125 | 22 |
| 125 < l ≤ 200 | 28 | |
| l > 200 | - | |
Замовити нержавіючі болти з фланцем DIN 6921 оптом або в роздріб за цінами від виробника Ви можете у нас на сайті компанії «Зевс».
Купуючи металовироби на нашому підприємстві, Ви отримуєте:
- сертифіковані вироби лише високої якості;
- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- ціни нижчі за ринок на 3–10%;
- чітке дотримання термінів доставки по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і фланцем |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Висота головки | 8.1 мм |
| Ширина головки | 15.8 мм |
| Розмір під ключ | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 6921, ОСТ 37.001.193 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 8,90 ₴




