Болт М10 DIN 6921, ОСТ 37.001.193 шестигранний з фланцем нержавіючий
Болт з фланцем М10 DIN 6921, виготовлений із нержавіючої сталі, належить до категорії високоміцних металовиробів і широко використовується разом із гайками, шайбами та іншими подібними елементами відповідного розміру в багатьох сферах будівництва, виробництва, сільського та домашнього господарства.
Даний кріпильний металовиріб виготовляється з неповною різьбою та шестигранною голівкою, що має фланець, який збільшує площу прилягання, тим самим роблячи з'єднання більш стійким до самовільного відкручування. Фланець може виготовлятися у двох варіантах — із зубцями або гладкий.
Схема габаритних розмірів болта з фланцем М10 DIN 6921 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, d | M10 | |
| Крок різьби, P | 1,5 | |
| Висота голівки болта, k | 9,2 | |
| Розмір під ключ, S | 15 | |
| Діаметр фланця, d2 | 19,6 | |
| Довжина різьбової частини, b | l ≤ 125 | 26 |
| 125 < l ≤ 200 | 32 | |
| l > 200 | - | |
Замовити нержавіючі болти з фланцем DIN 6921 оптом або в роздріб за цінами від виробника Ви можете у нас на сайті компанії «Зевс».
Купуючи металовироби на нашому підприємстві, Ви отримуєте:
- сертифіковані вироби лише високої якості;
- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- ціни нижчі за ринок на 3–10%;
- чітке дотримання термінів доставки по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і фланцем |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Висота головки | 9.2 мм |
| Ширина головки | 19.6 мм |
| Розмір під ключ | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 6921, ОСТ 37.001.193 |
- Ціна: від 15,15 ₴




