Болт М12 DIN 6921, ОСТ 37.001.193 шестигранний з фланцем нержавіючий
Болт з фланцем М12 DIN 6921, виготовлений із нержавіючої сталі марки А4, має дуже широку сферу застосування. Завдяки матеріалу, з якого він виготовляється, його можна використовувати в умовах підвищеної вологості або агресивного середовища, не турбуючись про його цілісність.
Виріб застосовують разом із гайками, шайбами та іншими елементами кріплення відповідного розміру. Візуально металовиріб являє собою стрижень з неповною різьбою та шестигранною голівкою з фланцем. Фланець може бути у двох виконаннях: із зубцями на нижній площині або без них. Зубці підсилюють зчеплення з поверхнею, тим самим запобігаючи самовільному відкручуванню з’єднання.
Схема габаритних розмірів болта з фланцем М12 DIN 6921 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, d | M12 | |
| Крок різьби, P | 1,75 | |
| Висота голівки болта, k | 11,5 | |
| Розмір під ключ, S | 16 | |
| Діаметр фланця, d2 | 23,8 | |
| Довжина різьбової частини, b | l ≤ 125 | 30 |
| 125 < l ≤ 200 | 36 | |
| l > 200 | - | |
Замовити нержавіючі болти з фланцем DIN 6921 оптом або в роздріб за цінами від виробника Ви можете у нас на сайті компанії «Зевс».
Купуючи металовироби на нашому підприємстві, Ви отримуєте:
- сертифіковані вироби лише високої якості;
- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- ціни нижчі за ринок на 3–10%;
- чітке дотримання термінів доставки по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і фланцем |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Крок різьби | 1.75 мм |
| Висота головки | 11.5 мм |
| Ширина головки | 23.8 мм |
| Розмір під ключ | 16 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 6921, ОСТ 37.001.193 |
- Ціна: від 75,34 ₴




