Гайка М4 DIN 1587 ковпакова нержавіюча
Ковпачкові гайки М4 DIN 1587 використовують в основному як декоративний елемент. Крім цього наявність такої деталі захищає людей від випадкових травм про гострі виступаючі краї болтів та шпильок.
Виготовляють дані металовироби з нержавіючої сталі марки А2 (AISI304, 12Х18Н10Т). Вони мають високу міцність, стійкість до корозії, практично не намагнічуються, що дозволяє їх експлуатацію в сирих і не агресивних умовах тривалий термін, без негативного впливу на конструкції.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
0.7 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
3,2 |
|
Розмір під ключ |
s |
7,0 |
|
Повна висота гайки |
h |
8,0 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
6,5 |
|
Мінімальна глибина |
t |
5.5 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент ковпачкових гайок за ціною виробника. Залишіть заявку на сайті та наші менеджери зв'яжуться з вами та нададуть всю цікаву для вас інформацію, включаючи способи оплати та доставки. На всі металовироби компанії поширюється гарантія на 36 місяців. Доставка відбувається по всій Україні лише найнадійнішими транспортними компаніями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Крок різьби | 0.7 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 8 мм |
| Розмір під ключ | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1587 |
- Ціна: від 1 ₴




