Гайка М5 DIN 1587 ковпачкова нержавіюча
Кріплення М5 DIN 1587 – є ковпачковою гайкою, яку встановлюють у багатьох галузях промисловості та виробництва, наприклад: приладобудуванні, харчовій та хімічній промисловості.
Такі елементи не тільки виконують декоративну функцію, але й закриваючи виступаючі кінці болтів і шпильок, захищають людей від випадкового травматизму в процесі роботи поруч із вузлом.
Для виготовлення деталей використовують нержавіючу сталь марки А2, або її аналогів - AISI304, 12Х18Н10Т. Оскільки вироби не піддаються корозії, їх можна встановлювати у вологому та агресивному середовищі.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
0.8 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
4,0 |
|
Розмір під ключ |
s |
8,0 |
|
Повна висота гайки |
h |
10,0 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
7,5 |
|
Мінімальна глибина |
t |
7.5 |
Компанія «Зевс» надає широкий асортимент ковпачкових гайок за ціною виробника. Залиште заявку на сайті та наші менеджери зв’яжуться з вами та нададуть всю цікаву вам інформацію, включаючи способи оплати та доставки. Доставка здійснюється по всій Україні тільки найнадійнішими транспортними компаніями
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 10 мм |
| Розмір під ключ | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1587 |
- Ціна: від 0,86 ₴




