Гайка М6 DIN 1587 ковпачкова нержавіюча
Ковпачкові гайки М6 DIN 1587 – кріплення з внутрішньою різьбою та зовнішнім шестигранником, на якому розташований ковпачок. Призначені такі металовироби для закриття виступаючих кінців, таких різьбових елементів як болти або шпильки.
Використання таких деталей сприяє запобіганню травматизму людей, що контактують із з’єднувальним вузлом, і створює акуратний та завершений вигляд конструкції. Їх часто застосовують у будівництві, приладобудуванні, а також у меблевому виробництві.
Виготовляють вироби з нержавіючої сталі марки А2. Нержавіюча сталь має високу міцність, стійкість до корозії та практично немагнітна, що дозволяє експлуатацію елементів у вологому або агресивному середовищі невизначений термін.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
1 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
5,0 |
|
Розмір під ключ |
s |
10,0 |
|
Повна висота гайки |
h |
12,0 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
9,5 |
|
Мінімальна глибина |
t |
8,0 |
Компанія «Зевс» надає широкий асортимент ковпачкових гайок за ціною виробника. Залиште заявку на сайті та наші менеджери зв’яжуться з вами та нададуть всю цікаву вас інформацію, включаючи способи оплати та доставки. Доставка здійснюється по всій Україні тільки найнадійнішими транспортними компаніями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 12 мм |
| Розмір під ключ | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1587 |
- Ціна: від 1,53 ₴




