Гайка М8 DIN 1587 ковпачкова нержавіюча
Ковпачкові гайки М8 DIN 1587 є дуже потрібними та популярними металовиробами. Вони не призначені для великих навантажень, скоріше виконують декоративну функцію, надаючи конструкції завершений і естетично привабливий вигляд. Також наявність даного кріплення виключає випадкове травмування людей під час роботи, закриваючи ковпачком гострі кінці болтів або шпильок.
Для виготовлення елементів використовують нержавіючу сталь марки А2, також допускається виробництво і з аналогів такої сталі – AISI304, 12Х18Н10Т. Оскільки дані вироби не піддаються корозії, їх можна встановлювати в агресивному середовищі.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
1,25 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
6,5 |
|
Розмір під ключ |
s |
13,0 |
|
Повна висота гайки |
h |
15,0 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
12,5 |
|
Мінімальна глибина |
t |
11,0 |
Компанія «Зевс» надає широкий асортимент ковпачкових гайок за ціною виробника. Залиште заявку на сайті та наші менеджери зв’яжуться з вами та нададуть всю цікаву вас інформацію, включаючи способи оплати та доставки. Доставка здійснюється по всій Україні тільки найнадійнішими транспортними компаніями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 15 мм |
| Розмір під ключ | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1587 |
- Ціна: від 3,07 ₴




