Гайка М12 DIN 1587 ковпачкова нержавіюча
Гайки М12 DIN 1587 складаються з шестигранника з внутрішньою різьбою та ковпачка, звідси та назва «ковпачкові». Встановлюють елементи спільно з болтами та шпильками, а виконують вони скоріше декоративну функцію.
Дане кріплення не розраховане на великі навантаження, тому шайби з ним не встановлюють. Також такі деталі виконують дуже важливу роль – вони захищають людей від випадкового травматизму під час роботи об виступаючі кінці болтів. Область застосування дуже широка і включає будівництво, приладо- та машинобудування, меблеве виробництво і т.д.
Матеріал, з якого виготовляють вироби – нержавіюча сталь марки А2. Згідно зі стандартом, допускається виробництво з аналогів даної сталі AISI304 або 12Х18Н10Т. Нержавіючі металовироби можуть експлуатуватися тривалий термін у вологих і агресивних умовах без втрати своїх міцнісних характеристик.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
1,75 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
10,0 |
|
Розмір під ключ |
s |
19,0 |
|
Повна висота гайки |
h |
22,0 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
18,0 |
|
Мінімальна глибина |
t |
16,0 |
Компанія «Зевс» надає широкий асортимент ковпачкових гайок за ціною виробника. Залиште заявку на сайті та наші менеджери зв’яжуться з вами та нададуть всю цікаву вас інформацію, включаючи способи оплати та доставки. Доставка здійснюється по всій Україні тільки найнадійнішими транспортними компаніями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Крок різьби | 1.75 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 22 мм |
| Розмір під ключ | 19 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1587 |
- Ціна: від 11,38 ₴




