Гайка М14 DIN 1587 ковпачкова нержавіюча
Призначення ковпачкової гайки М14 DIN 1587 полягає у закритті гострих виступаючих кінців шпильки або болта, роблячи з’єднання безпечним. Також наявність таких елементів надає конструкції акуратний завершений вигляд. Використовують кріплення у машинобудуванні, приладобудуванні, на будівництві будь-яких об’єктів.
Виготовляють деталі за німецьким стандартом DIN 1587 з нержавіючої сталі марки А2. Такі металовироби не піддаються корозії та можуть бути встановлені в агресивному середовищі тривалий термін без негативного впливу на конструкцію.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
2,0 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
11,0 |
|
Розмір під ключ |
s |
22,0 |
|
Повна висота гайки |
h |
25,0 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
21,0 |
|
Мінімальна глибина |
t |
18,0 |
Компанія «Зевс» надає широкий асортимент ковпачкових гайок за ціною виробника. Залиште заявку на сайті та наші менеджери зв’яжуться з вами та нададуть всю цікаву вас інформацію, включаючи способи оплати та доставки. Доставка здійснюється по всій Україні тільки найнадійнішими транспортними компаніями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 14 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 25 мм |
| Розмір під ключ | 22 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1587 |
- Ціна: від 38,62 ₴




