Гайка М16 DIN 1587 ковпачкова нержавіюча
Ковпачкові гайки М16 DIN 1587 мають внутрішню різьбу та ковпачок, який захищає людей від випадкового травмування об гострі кути болтів і шпильок та надає естетичний вигляд самій конструкції. Використовують елементи у приладобудуванні та машинобудуванні, меблевому виробництві, а також у харчовій промисловості.
Виготовляють металовироби, згідно зі стандартом DIN 1587, з нержавіючої сталі марки А2 або її аналогів – AISI304, 12Х18Н10Т. Дані вироби не піддаються корозії, практично не намагнічуються та мають високу міцність, тому їх можна встановлювати в агресивному середовищі та при різних температурних режимах.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
2,0 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
13,0 |
|
Розмір під ключ |
s |
24,0 |
|
Повна висота гайки |
h |
28,0 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
23,0 |
|
Мінімальна глибина |
t |
21,0 |
Компанія «Зевс» надає широкий асортимент ковпачкових гайок за ціною виробника. Залиште заявку на сайті та наші менеджери зв’яжуться з вами та нададуть всю цікаву вас інформацію, включаючи способи оплати та доставки. Доставка здійснюється по всій Україні тільки найнадійнішими транспортними компаніями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 16 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 28 мм |
| Розмір під ключ | 28 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1587 |
- Ціна: від 24,69 ₴




