Гайка М18 DIN 1587 ковпачкова нержавіюча
Гайки ковпачкові М18 DIN 1587 виступають здебільшого як декор. Їх накручують на виступаючі кінці болтів і шпильок, щоб надати конструкції акуратний і завершений вигляд. Використання таких деталей зводить до мінімуму випадкові травми людей під час роботи. Застосовують кріплення у машинобудуванні, приладобудуванні, а також на будівництві будь-яких об’єктів.
Для виготовлення виробів використовують нержавіючу сталь марки А2, також допускається виробництво і з аналогів такої сталі - AISI304, 12Х18Н10Т. Оскільки дані елементи не піддаються корозії, їх можна встановлювати в агресивному середовищі.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
2,5 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
15,0 |
|
Розмір під ключ |
s |
27,0 |
|
Повна висота гайки |
h |
32,0 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
26,0 |
|
Мінімальна глибина |
t |
25,0 |
Компанія «Зевс» надає широкий асортимент ковпачкових гайок за ціною виробника. Залиште заявку на сайті та наші менеджери зв’яжуться з вами та нададуть всю цікаву вас інформацію, включаючи способи оплати та доставки. Доставка здійснюється по всій Україні тільки найнадійнішими транспортними компаніями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 18 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 32 мм |
| Розмір під ключ | 27 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1587 |
- Ціна: від 49,12 ₴




