Гайка М20 DIN 1587 ковпачкова нержавіюча
Гайки ковпачкові М20 DIN 1587 накручують на виступаючі кінці болтів і шпильок, щоб запобігти випадковому травматизму на робочому місці. Також наявність даного кріплення надає конструкції акуратний завершений вигляд. Деталі використовують у машинобудуванні та приладобудуванні, меблевому виробництві.
Вироби виготовляють з нержавіючої сталі марки А2 (аналоги AISI304, 12Х18Н10Т). Металовироби з нержавійки мають високі міцнісні характеристики, тому можуть експлуатуватися у вологому та агресивному середовищі без втрати якості конструкції.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
2,5 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
16,0 |
|
Розмір під ключ |
s |
30,0 |
|
Повна висота гайки |
h |
34,0 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
28,0 |
|
Мінімальна глибина |
t |
26,0 |
Компанія «Зевс» надає широкий асортимент ковпачкових гайок за ціною виробника. Залиште заявку на сайті та наші менеджери зв’яжуться з вами та нададуть всю цікаву вас інформацію, включаючи способи оплати та доставки. Доставка здійснюється по всій Україні тільки найнадійнішими транспортними компаніями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 20 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 34 мм |
| Розмір під ключ | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1587 |
- Ціна: від 44,46 ₴




