Гайка М22 DIN 1587 ковпачкова нержавіюча
Ковпачкові гайки М22 DIN 1587 використовують переважно як декоративний елемент. Крім цього наявність такої деталі захищає людей від випадкових травм об гострі виступаючі краї болтів і шпильок.
Матеріал, з якого виготовляють металовироби – нержавіюча сталь марки А2. Згідно зі стандартом, також допускається виробництво з аналогів даної сталі AISI304 або 12Х18Н10Т. Випускають вироби за європейським стандартом DIN 1587 та вітчизняним ГОСТ 11860-85.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
2,5 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
18,0 |
|
Розмір під ключ |
s |
32,0 |
|
Повна висота гайки |
h |
39,0 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
31,0 |
|
Мінімальна глибина |
t |
29,0 |
Компанія «Зевс» надає широкий асортимент ковпачкових гайок за ціною виробника. Залиште заявку на сайті та наші менеджери зв’яжуться з вами та нададуть всю цікаву вас інформацію, включаючи способи оплати та доставки. Доставка здійснюється по всій Україні тільки найнадійнішими транспортними компаніями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 22 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 39 мм |
| Розмір під ключ | 32 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1587 |
- Ціна: від 96,39 ₴




