Гайка М24 DIN 1587 ковпачкова нержавіюча
Ковпачкові гайки М24 DIN 1587 – кріплення з внутрішньою різьбою та зовнішнім шестигранником, на якому розташований ковпачок. Необхідні металовироби для запобігання травматизму людей, що працюють із з’єднувальним вузлом, оскільки ковпачок гайки закриває виступаючі гострі кінці болтів або шпильок. Застосовують їх у будівництві, приладобудуванні, а також у меблевому виробництві.
Для виготовлення виробу використовують нержавіючу сталь марки А2, також допускається виробництво і з аналогів такої сталі – AISI304, 12Х18Н10Т. Оскільки дані деталі не піддаються корозії, вони можуть встановлюватися в агресивному середовищі тривалий час без втрати своїх експлуатаційних характеристик..

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
3,0 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
19,0 |
|
Розмір під ключ |
s |
36,0 |
|
Повна висота гайки |
h |
42,0 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
34,0 |
|
Мінімальна глибина |
t |
31,0 |
Компанія «Зевс» надає широкий асортимент ковпачкових гайок за ціною виробника. Залиште заявку на сайті та наші менеджери зв’яжуться з вами та нададуть всю цікаву вас інформацію, включаючи способи оплати та доставки. Доставка здійснюється по всій Україні тільки найнадійнішими транспортними компаніями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 24 мм |
| Крок різьби | 3 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 42 мм |
| Розмір під ключ | 36 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1587 |
- Ціна: від 145,93 ₴




