Болт М6 DIN 933 шестигранний з повною різьбою нержавіючий
Болт М6 DIN 933 виготовляється з повною різьбою з кроком 1 (мм) та шестигранною голівкою під ключ на 10. Разом із металовиробом у різьбових з’єднаннях використовують гайки та шайби одного типорозміру.
Деталі виготовляють за німецьким стандартом DIN 933 з нержавіючої сталі типу А2. Основною перевагою елементів є стійкість до корозії, що дозволяє використовувати їх в агресивному середовищі та в умовах складного клімату. Кріплення широко застосовується в різних галузях промисловості, будівництва, а також у побутовому та сільському господарстві.
Схема габаритних розмірів болта М6 DIN 933 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, D | M6 | |
| Крок різьби, P | 1 | |
| Висота голівки болта, K | 4 | |
| Висота підголівника, C | мін. | 0,15 |
| макс. | 0,5 | |
| Радіус, R | 0,25 | |
| Збіг різьби, A | 3 | |
| Розмір голівки під ключ, S | 10 | |
| Діаметр описаного кола, e | 11,05 | |
Замовити болти DIN 933 з нержавіючої сталі А2 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте ціни нижчі за ринкові на 3-10%. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Завжди в наявності на складі великий асортимент кріплення з різними типорозмірами. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни. Швидке оформлення замовлення на сайті онлайн або телефоном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Розмір під ключ | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 933 |
| Тип різьби | Повна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: 1,23 ₴




