Болт М10 DIN 933 шестигранний з повною різьбою нержавіючий
Болт М10 DIN 933, виготовлений з нержавіючої сталі типу А2, належить до категорії високоміцних металовиробів широкого застосування та використовується для з’єднання окремих елементів і частин різних конструкцій. Застосовують вироби разом із гайками та шайбами одного типорозміру.
Нержавіюче кріплення може ефективно експлуатуватися у вологому та агресивному середовищі, а також при низьких і високих температурах завдяки високій міцності та стійкості до корозії. Металовироби виготовляють у вигляді стрижня з повною метричною різьбою класу точності А або В і шестигранною голівкою під ключ «17».
Схема габаритних розмірів болта М10 DIN 933 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, D | M10 | |
| Крок різьби, P | 1,5 | |
| Висота голівки болта, K | 6,4 | |
| Висота підголівника, C | мін. | 0,15 |
| макс. | 0,6 | |
| Радіус, R | 0,4 | |
| Збіг різьби, A | 4,5 | |
| Розмір голівки під ключ, S | 17 | |
| Діаметр описаного кола, e | 18,9 | |
Замовити болти DIN 933 з нержавіючої сталі А2 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте ціни нижчі за ринкові на 3-10%. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Завжди в наявності на складі великий асортимент кріплення з різними типорозмірами. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни. Швидке оформлення замовлення на сайті онлайн або телефоном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Розмір під ключ | 17 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 933 |
| Тип різьби | Повна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: 6,56 ₴




