Болт М16 DIN 933 шестигранний з повною різьбою нержавіючий
Болт М16 DIN 933 виготовляють з повною метричною різьбою з кроком 2 (мм) і голівкою у вигляді шестигранника під ключ «24». Вироби застосовують у різних галузях промисловості, будівництва, а також у побутовому та сільському господарстві для створення надійного та довговічного різьбового з’єднання або конструкції загалом.
Деталі виготовляють за німецьким стандартом DIN 933 з нержавіючої сталі марки А2. Нержавіюче кріплення може експлуатуватися в умовах підвищеної вологості та агресивного середовища завдяки високій міцності та стійкості до корозії. Елементи використовують разом із гайками та шайбами свого типорозміру.
Схема габаритних розмірів болта М16 DIN 933 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, D | M16 | |
| Крок різьби, P | 2 | |
| Висота голівки болта, K | 10 | |
| Висота підголівника, C | мін. | 0,2 |
| макс. | 0,8 | |
| Радіус, R | 0,6 | |
| Збіг різьби, A | 6 | |
| Розмір голівки під ключ, S | 24 | |
| Діаметр описаного кола, e | 26,75 | |
Замовити болти DIN 933 з нержавіючої сталі А2 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте ціни нижчі за ринкові на 3-10%. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Завжди в наявності на складі великий асортимент кріплення з різними типорозмірами. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни. Швидке оформлення замовлення на сайті онлайн або телефоном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 16 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Розмір під ключ | 24 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 933 |
| Тип різьби | Повна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: 24,62 ₴




