Болт М27 DIN 933 шестигранний з повною різьбою нержавіючий
Болт М27 DIN 933 являє собою стрижень із голівкою у вигляді шестигранника під ключ «41» та повною метричною різьбою з кроком 3 (мм). Застосовується в різних галузях машинобудування, будівництва, приладобудування та інших сферах для з’єднання окремих деталей або площин.
Основною перевагою даного металовиробу є висока стійкість до корозії, що дозволяє використовувати його в умовах підвищеної вологості. Матеріал виготовлення – нержавіюча сталь марки А2 (аналоги 08Х18Н10 та AISI 304).
Схема габаритних розмірів болта М27 DIN 933 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, D | M27 | |
| Крок різьби, P | 3 | |
| Висота голівки, K | 17 | |
| Висота підголівника, C | мін. | 0,2 |
| макс. | 0,8 | |
| Радіус, R | 1 | |
| Збіг різьби, A | 9 | |
| Розмір під ключ, S | 41 | |
| Діаметр описаного кола, e | 45,2 | |
Замовити болти DIN 933 з нержавіючої сталі А2 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте ціни нижчі за ринкові на 3-10%. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Завжди в наявності на складі великий асортимент кріплення з різними типорозмірами. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни. Швидке оформлення замовлення на сайті онлайн або телефоном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 27 мм |
| Крок різьби | 3 мм |
| Розмір під ключ | 41 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 933 |
| Тип різьби | Повна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: 146,08 ₴




