Шестигранний болт М3 DIN 933 з повною різьбою, нержавіючий
Болт М3 DIN 933, виконаний з нержавіючої сталі марки А4, належить до категорії шестигранних високоміцних болтів і використовується практично у всіх сферах та напрямках промисловості та домашнього господарства. Застосовують ці вироби спільно з гайками, шайбами, гроверами в одному типорозмірі.
Основними перевагами металовиробу є надійність, довговічність та висока стійкість до впливу корозії та кислот, що дозволяє експлуатацію нержавіючих елементів в умовах агресивного середовища та підвищеної вологості.
Схема габаритних розмірів болта М3 DIN 933 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, D | M3 | |
| Крок різьби, P | 0,5 | |
| Висота голівки болта, K | 2 | |
| Висота підголівника, C | мін. | 0,15 |
| макс. | 0,4 | |
| Радіус, R | 0,1 | |
| Збіг різьби, А | 1,5 | |
| Розмір голівки під ключ, S | 5,5 | |
| Діаметр описаного кола, e | 6,01 | |
Замовити болти DIN 933 з нержавіючої сталі А4 можна на сайті компанії «Зевс» всього за кілька хвилин.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовироба при мінімальному терміні комплектування замовлення. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у відділі технічного контролю. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально стислі терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Крок різьби | 0.5 мм |
| Розмір під ключ | 5.5 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 933 |
| Тип різьби | Повна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: 0,92 ₴




