Болт М30 DIN 933 шестигранний з повною різьбою нержавіючий
Болт М30 DIN 933 – це стрижень з повною різьбою класу точності А або В та голівкою у вигляді шестигранника для затягування ключем на «46». Металовироби виготовляють з нержавіючої сталі А4 за європейським стандартом DIN 933.
Вироби можуть експлуатуватися в умовах підвищеної вологості та агресивного середовища завдяки високій міцності, стійкості до корозії та впливу кислот. Наприклад, їх широко застосовують у хімічній промисловості, суднобудуванні та інших галузях.
Схема габаритних розмірів болта М30 DIN 933 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, D | M30 | |
| Крок різьби, P | 3,5 | |
| Висота голівки, K | 18.7 | |
| Висота підголівника, C | мін. | 0,2 |
| макс. | 0,8 | |
| Радіус, R | 1 | |
| Збіг різьби, A | 10,5 | |
| Розмір під ключ, S | 46 | |
| Діаметр описаного кола, e | 50,85 | |
Замовити болти DIN 933 з нержавіючої сталі А4 можна на сайті компанії «Зевс» із сертифікатом якості.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте продукцію після попередньої перевірки ВТК. Ціни нижчі за ринок на 3–10%. Доставка здійснюється по всій Україні у максимально стислі строки. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Швидке оформлення замовлення на нашому сайті або телефоном. Ви можете забрати продукцію самостійно зі складу в місті Харків або в одному з відділень транспортних компаній «Нова пошта» у вашому місті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 30 мм |
| Крок різьби | 3.5 мм |
| Розмір під ключ | 46 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 933 |
| Тип різьби | Повна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: 394,91 ₴




