Гайка М4 DIN 1587 ковпачкова нержавіюча
Ковпачкові гайки М4 DIN 1587 виготовляють з нержавіючої сталі марки А4 та аналогів AISI 316, 03Х17Н14М2. Даний матеріал не піддається корозії та не намагнічується, такі властивості дозволяють встановлювати металовироби у вологому або агресивному середовищі.
Кріплення, більшою мірою призначене для декоративних цілей, ніж для кріплення, оскільки воно витримує мінімальне навантаження. Також використання даних гайок запобігає випадковому травматизму об гострі виступаючі кінці болтів і шпильок. Деталі складаються з шестигранника та ковпачка. Різьба накочується з внутрішньої сторони шестигранника.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
0.7 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
3,2 |
|
Розмір під ключ |
s |
7,0 |
|
Повна висота гайки |
h |
8,0 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
6,5 |
|
Мінімальна глибина |
t |
5.5 |
Компанія «Зевс» надає широкий асортимент ковпачкових гайок за ціною виробника. При виникненні труднощів у виборі кріплення або оформленні замовлення, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів, написавши повідомлення або замовивши зворотний дзвінок. Доставка здійснюється по всій Україні у максимально стислі строки. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Крок різьби | 0.7 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 8 мм |
| Розмір під ключ | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1587 |
- Ціна: від 1,69 ₴




