Гайка М5 DIN 1587 ковпачкова нержавіюча
Гайки М5 DIN 1587 називають ковпачковими через наявність ковпачка, який закриває виступаючі частини болтів і шпильок. Такі деталі надають конструкції завершений і привабливий вигляд. Але декоративна функція не єдина, яку виконує цей металовиріб, він також захищає людей від випадкового травмування об кінці болтів.
Для виготовлення виробів використовують нержавіючу сталь марки А4, також допускається виробництво і з аналогів такої сталі – AISI 316, 03Х17Н14М2. Оскільки дані елементи не піддаються корозії, то їх можна встановлювати в агресивному середовищі.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
0.8 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
4,0 |
|
Розмір під ключ |
s |
8,0 |
|
Повна висота гайки |
h |
10,0 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
7,5 |
|
Мінімальна глибина |
t |
7.5 |
Компанія «Зевс» вже понад 10 років постачає металовироби найвищої якості за дуже доступними цінами. При виникненні труднощів у виборі кріплення або оформленні замовлення, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів, написавши повідомлення або замовивши зворотний дзвінок. Доставка здійснюється по всій Україні у максимально стислі строки. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 10 мм |
| Розмір під ключ | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1587 |
- Ціна: від 1,74 ₴




