Гайка М6 DIN 1587 ковпачкова нержавіюча
Ковпачкові гайки М6 DIN 1587 використовують в основному, як декоративний елемент. Крім цього наявність такої деталі захищає людей від випадкових травм об гострі виступаючі краї болтів і шпильок.
Також слід зазначити, що вироби відмінно захищають з’єднувальний вузол від корозії, не даючи волозі потрапляти на металовиріб. Виготовляють дане кріплення з нержавіючої сталі марки А4 (AISI 316, 03Х17Н14М2). Такі гайки дуже стійкі до корозії та практично не намагнічуються.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
1 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
5,0 |
|
Розмір під ключ |
s |
10,0 |
|
Повна висота гайки |
h |
12,0 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
9,5 |
|
Мінімальна глибина |
t |
8,0 |
Компанія «Зевс» вже понад 10 років постачає металовироби найвищої якості за дуже доступними цінами. При виникненні труднощів у виборі кріплення або оформленні замовлення, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів, написавши повідомлення або замовивши зворотний дзвінок. Доставка здійснюється по всій Україні у максимально стислі строки. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 12 мм |
| Розмір під ключ | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1587 |
- Ціна: від 2,83 ₴




