Гайка М8 DIN 1587 ковпачкова нержавіюча
Гайки М8, виготовлені відповідно до всіх вимог німецького стандарту DIN 1587, належать до ковпачкових металовиробів з внутрішньою різьбою. Дані елементи часто використовуються в машинобудуванні, приладобудуванні, а також в інших різних галузях промисловості.
Основне призначення таких виробів полягає у закритті виступаючих кінців болтів або шпильок, для того щоб, уникнути випадкових травм на виробництві. Також вони виконують і декоративну функцію, надаючи конструкції завершений і привабливий вигляд. Виготовляють кріплення з нержавіючої сталі марки А4 або використовують аналоги цього матеріалу (AISI 316, 03Х17Н14М2). Він стійкий до корозії, тому можна встановлювати його в агресивному середовищі.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
1,25 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
6,5 |
|
Розмір під ключ |
s |
13,0 |
|
Повна висота гайки |
h |
15,0 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
12,5 |
|
Мінімальна глибина |
t |
11,0 |
Компанія «Зевс» вже понад 10 років постачає металовироби найвищої якості за дуже доступними цінами. При виникненні труднощів у виборі кріплення або оформленні замовлення, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів, написавши повідомлення або замовивши зворотний дзвінок. Доставка здійснюється по всій Україні у максимально стислі строки. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 15 мм |
| Розмір під ключ | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1587 |
- Ціна: від 5,55 ₴




