Гайка М10 DIN 1587 ковпачкова нержавіюча
Ковпачкові гайки М10 DIN 1587 встановлюють в основному для декоративних цілей. Також металовироби захищають навколишніх від випадкових травм на виробництві, закриваючи виступаючі кінці болтів і гайок.
Оскільки кріплення не призначене для великих навантажень, його рідко використовують разом із шайбами. Основна область застосування елементів – це приладобудування і машинобудування. Виготовляють дані вироби з нержавіючої сталі марки А4 (AISI 316, 03Х17Н14М2). Вони дуже стійкі до корозії, агресивного середовища (кислота, луг) і практично не намагнічуються.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
1,25 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
6,5 |
|
Розмір під ключ |
s |
13,0 |
|
Повна висота гайки |
h |
15,0 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
12,5 |
|
Мінімальна глибина |
t |
11,0 |
Компанія «Зевс» вже понад 10 років постачає металовироби найвищої якості за дуже доступними цінами. При виникненні труднощів у виборі кріплення або оформленні замовлення, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів, написавши повідомлення або замовивши зворотний дзвінок. Доставка здійснюється по всій Україні у максимально стислі строки. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 15 мм |
| Розмір під ключ | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1587 |
- Ціна: від 11,70 ₴




