Гайка М12 DIN 1587 ковпачкова нержавіюча
Ковпачкові гайки М12 DIN 1587 мають форму шестигранника з внутрішньою різьбою, зверху на якому розташований ковпачок. Кріплення закриває собою гострі виступаючі кінці болтів і гайок, тим самим захищаючи людей від травм, а самі елементи від пошкоджень. Також наявність таких виробів надає конструкції естетичний зовнішній вигляд.
Матеріал для виготовлення даних металовиробів – нержавіюча сталь марки А4. Також допускається виробництво з аналогів нержавіючої сталі AISI 316 і 03Х17Н14М2. Гайки не піддаються корозії та абсолютно не намагнічуються. Ці властивості дозволяють встановлювати їх у вологому або агресивному середовищі.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
1,75 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
10,0 |
|
Розмір під ключ |
s |
19,0 |
|
Повна висота гайки |
h |
22,0 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
18,0 |
|
Мінімальна глибина |
t |
16,0 |
Компанія «Зевс» вже понад 10 років постачає металовироби найвищої якості за дуже доступними цінами. При виникненні труднощів у виборі кріплення або оформленні замовлення, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів, написавши повідомлення або замовивши зворотний дзвінок. Доставка здійснюється по всій Україні у максимально стислі строки. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Крок різьби | 1.75 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 22 мм |
| Розмір під ключ | 19 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1587 |
- Ціна: від 17,72 ₴




