Гайка М14 DIN 1587 ковпачкова нержавіюча
Гайки ковпачкові М14 DIN 1587 отримали свою назву завдяки наявності ковпачка, який прикриває виступаючі частини болтів і шпильок. Завдяки цьому виключається можливість отримати випадкові травми об виступаючі гострі кінці болтів. Також елементи надають будь-якій конструкції естетично привабливий вигляд.
Використовують їх у машинобудуванні, приладобудуванні, хімічній та харчовій промисловості. Виготовляють металовироби з нержавіючої сталі марки А4 або використовують аналоги цього матеріалу (AISI 316, 03Х17Н14М2). Кріплення стійке до корозії, тому можна встановлювати його в агресивному середовищі.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
2,0 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
11,0 |
|
Розмір під ключ |
s |
22,0 |
|
Повна висота гайки |
h |
25,0 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
21,0 |
|
Мінімальна глибина |
t |
18,0 |
Компанія «Зевс» вже понад 10 років постачає металовироби найвищої якості за дуже доступними цінами. При виникненні труднощів у виборі кріплення або оформленні замовлення, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів, написавши повідомлення або замовивши зворотний дзвінок. Доставка здійснюється по всій Україні у максимально стислі строки. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 14 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 25 мм |
| Розмір під ключ | 22 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1587 |
- Ціна: від 23,29 ₴




