Гайка М16 DIN 1587 ковпачкова нержавіюча
Ковпачкові гайки М16 DIN 1587 виготовляють з нержавіючої сталі марки А4 або її аналога AISI 316 і 03Х17Н14М2. Кріплення має високу міцність, стійкість до корозії, що дає можливість експлуатувати його у вологому або агресивному середовищі тривалий час, без негативного впливу на з’єднувальний вузол.
Дані деталі дуже широко використовуються в машинобудуванні, приладобудуванні, а також у харчовій і меблевій промисловості. В основному вони виконують певну декоративну функцію, надаючи конструкції естетично привабливий вигляд. А також, закриваючи гострі виступаючі кінці болтів і шпильок, захищають людей від випадкових травм у процесі роботи поруч із вузлом, а самі металовироби від пошкоджень. Слід пам’ятати, що дані вироби не призначені для великих навантажень.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
2,0 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
13,0 |
|
Розмір під ключ |
s |
24,0 |
|
Повна висота гайки |
h |
28,0 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
23,0 |
|
Мінімальна глибина |
t |
21,0 |
Компанія «Зевс» вже понад 10 років постачає металовироби найвищої якості за дуже доступними цінами. При виникненні труднощів у виборі кріплення або оформленні замовлення, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів, написавши повідомлення або замовивши зворотний дзвінок. Доставка здійснюється по всій Україні у максимально стислі строки. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 16 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 28 мм |
| Розмір під ключ | 28 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1587 |
- Ціна: від 38,13 ₴




