Гайка М18 DIN 1587 ковпачкова нержавіюча
Гайки ковпачкові М18 DIN 1587 – елемент у формі шестигранника з ковпачком і внутрішньою метричною різьбою. Такі металовироби встановлюють у приладо- та машинобудуванні, вони закривають виступаючі частини різьбових деталей (болтів, шпильок), запобігаючи випадковому травматизму людей, а також, своєю чергою, захищають з’єднання від пошкоджень.
Дані вироби виготовляють з нержавіючої сталі марки А4. Нержавіюче кріплення не піддається корозії, а також абсолютно не намагнічується, тому його можна сміливо встановлювати у вологому або агресивному середовищі на тривалий строк, без втрати міцнісних характеристик.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
2,5 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
15,0 |
|
Розмір під ключ |
s |
27,0 |
|
Повна висота гайки |
h |
32,0 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
26,0 |
|
Мінімальна глибина |
t |
25,0 |
Компанія «Зевс» вже понад 10 років постачає металовироби найвищої якості за дуже доступними цінами. При виникненні труднощів у виборі кріплення або оформленні замовлення, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів, написавши повідомлення або замовивши зворотний дзвінок. Доставка здійснюється по всій Україні у максимально стислі строки. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 18 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 32 мм |
| Розмір під ключ | 27 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1587 |
- Ціна: від 98,24 ₴




