Гайка М22 DIN 1587 ковпачкова нержавіюча
Гайки ковпачкові М22 DIN 1587 отримали свою назву завдяки наявності ковпачка, який прикриває виступаючі частини болтів і шпильок. Завдяки цьому виключається можливість отримати випадкові травми об виступаючі гострі кінці болтів.
Також елементи надають будь-якій конструкції естетично привабливий вигляд. Основна область застосування кріплення – це приладобудування і машинобудування. Також часто їх використовують у побуті.
Матеріал для виготовлення даних металовиробів – нержавіюча сталь марки А4. Завдяки, тому що вироби не піддаються корозії та абсолютно не намагнічуються, їх сміливо можна експлуатувати у вологому, агресивному (кислота, луг) середовищі, а також при низьких і високих температурних режимах.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
2,5 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
18,0 |
|
Розмір під ключ |
s |
32,0 |
|
Повна висота гайки |
h |
39,0 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
31,0 |
|
Мінімальна глибина |
t |
29,0 |
Компанія «Зевс» вже понад 10 років постачає металовироби найвищої якості за дуже доступними цінами. При виникненні труднощів у виборі кріплення або оформленні замовлення, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів, написавши повідомлення або замовивши зворотний дзвінок. Доставка здійснюється по всій Україні у максимально стислі строки. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 22 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 39 мм |
| Розмір під ключ | 32 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1587 |
- Ціна: від 161,24 ₴




