Гайка М24 DIN 1587 ковпачкова нержавіюча
Ковпачкові гайки М24 DIN 1587 виготовляють з нержавіючої сталі марки А4 (AISI 316, 03Х17Н14М2). Даний матеріал не піддається корозії та не намагнічується, такі властивості дозволяють встановлювати металовироби у вологому або агресивному середовищі. Кріплення, більшою мірою призначене для декоративних цілей, ніж для кріплення, оскільки воно витримує мінімальне навантаження.
Також використання елементів запобігає випадковому травматизму, закриваючи гострі виступаючі кінці болтів і шпильок. Візуально вироби являють собою шестигранник з внутрішньою різьбою і ковпачком зверху.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
3,0 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
19,0 |
|
Розмір під ключ |
s |
36,0 |
|
Повна висота гайки |
h |
42,0 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
34,0 |
|
Мінімальна глибина |
t |
31,0 |
Компанія «Зевс» вже понад 10 років постачає металовироби найвищої якості за дуже доступними цінами. При виникненні труднощів у виборі кріплення або оформленні замовлення, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів, написавши повідомлення або замовивши зворотний дзвінок. Доставка здійснюється по всій Україні у максимально стислі строки. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 24 мм |
| Крок різьби | 3 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 42 мм |
| Розмір під ключ | 36 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1587 |
- Ціна: від 243,68 ₴




