Болт М6 DIN 931 шестигранний з частковою різьбою нержавіючий
Болт М6, виробляється з неповною різьбою і голівкою у вигляді шестигранника під ключ на «10». Матеріал виготовлення – нержавіюча сталь марки А2. Кріплення випускають відповідно до німецького стандарту DIN 931 і відносять до високоміцних деталей.
Маючи високу стійкість до корозії та різних температурних режимів, дані нержавіючі вироби можна експлуатувати в сирому або агресивному середовищі, тривалий час, без негативного впливу на з'єднувальний вузол.
Схема габаритних розмірів болта М6 DIN 931 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, D | M6 | |
| Крок різьби, P | 1 | |
| Висота голівки, K | 4 | |
| Висота підголівника, C | мін. | 0,15 |
| макс. | 0,5 | |
| Радіус, R | 0,25 | |
| Розмір голівки під ключ, S | 10 | |
| Діаметр описаного кола, e | 11,05 | |
| Довжина різьби, B (L≤125) | 18 | |
| Довжина різьби, B (L≤200) | 24 | |
| Довжина різьби, B (L>200) | - | |
| Довжина болта, L | мін. | 30 |
| макс. | 200 | |
Купити болти DIN 931 з нержавіючої сталі марки А2 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб за ціною виробника.
Для оформлення замовлення, ви можете заповнити відповідну форму онлайн або зателефонувати нашим менеджерам. Весь представлений товар має сертифікат і є тільки високої якості. Доставка металовиробів виконується в мінімальні строки будь-якою зі служб перевізників по всій території України. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Діаметр головки | 11.05 мм |
| Висота головки | 4 мм |
| Розмір під ключ | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 931 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 2,58 ₴




