Болт М8 DIN 931 шестигранний з частковою різьбою нержавіючий
Болт М8, виконаний з нержавіючої сталі типу А2 згідно зі стандартом DIN 931, має широку сферу застосування і використовується спільно з гайками, шайбами та іншими відповідними елементами кріплення для скріплення окремих частин конструкцій.
Основною особливістю даного металовиробу є неповна метрична різьба з кроком 1.25 (мм) і висока стійкість до корозії, що дозволяє його експлуатацію в середовищі з підвищеною вологістю.
Схема габаритних розмірів болта М8 DIN 931 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, D | M8 | |
| Крок різьби, P | 1,25 | |
| Висота голівки, K | 5.3 | |
| Висота підголівника, C | мін. | 0,15 |
| макс. | 0,6 | |
| Радіус, R | 0,4 | |
| Розмір голівки під ключ, S | 13 | |
| Діаметр описаного кола, e | 14,38 | |
| Довжина різьби, B (L≤125) | 22 | |
| Довжина різьби, B (L≤200) | 28 | |
| Довжина різьби, B (L>200) | - | |
| Довжина болта, L | мін. | 35 |
| макс. | 300 | |
Купити болти DIN 931 з нержавіючої сталі марки А2 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб за ціною виробника.
Для оформлення замовлення ви можете заповнити відповідну форму онлайн або зателефонувати нашим менеджерам. Весь представлений товар має сертифікат і є тільки високої якості. Доставка металовиробів здійснюється у мінімальні строки будь-якою зі служб перевізників по всій території України. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Діаметр головки | 14.38 мм |
| Висота головки | 5.3 мм |
| Розмір під ключ | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 931 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 5,37 ₴




