Болт М10 DIN 931 шестигранний з частковою різьбою нержавіючий
Болт М10 використовують у багатьох сферах виробництва, будівництва та інших галузях для скріплення і фіксації окремих деталей і конструкцій. Головною його особливістю є висока стійкість до корозії, різних кислот. Усі ці властивості елемента дозволяють його експлуатувати в агресивних умовах.
Виробляють вироби за німецьким стандартом DIN 931 з нержавіючої сталі марки А2, з неповною різьбою і голівкою у вигляді шестигранника під ключ на «17» з метою затягування кріплення. Застосовують деталі спільно з гайками та шайбами в одному типорозмірі.
Схема габаритних розмірів болта М10 DIN 931 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, D | M10 | |
| Крок різьби, P | 1,5 | |
| Висота голівки, K | 6.4 | |
| Висота підголівника, C | мін. | 0,15 |
| макс. | 0,6 | |
| Радіус, R | 0,4 | |
| Розмір голівки під ключ, S | 17 | |
| Діаметр описаного кола, e | 18,9 | |
| Довжина різьби, B (L≤125) | 26 | |
| Довжина різьби, B (L≤200) | 32 | |
| Довжина різьби, B (L>200) | 45 | |
| Довжина болта, L | мін. | 40 |
| макс. | 400 | |
Купити болти DIN 931 з нержавіючої сталі марки А2 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб за ціною виробника.
Для оформлення замовлення, ви можете заповнити відповідну форму онлайн або зателефонувати нашим менеджерам. Весь представлений товар має сертифікат і є тільки високої якості. Доставка металовиробів виконується в мінімальні строки будь-якою зі служб перевізників по всій території України. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Діаметр головки | 18.9 мм |
| Висота головки | 6.4 мм |
| Розмір під ключ | 17 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 931 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 9,85 ₴




