Болт М12 DIN 931 шестигранний з частковою різьбою нержавіючий
Болт М12 виготовлений з нержавіючої сталі марки А2 відповідно до стандарту DIN 931. Призначений він для з'єднання окремих деталей і частин різних конструкцій у різних сферах промисловості.
Конструктивно даний металовиріб виробляють з неповною метричною різьбою і голівкою у вигляді шестигранника під ключ на «19» для затягування виробу. Особливістю болта є висока стійкість до корозії, що дозволяє його експлуатацію в середовищі з підвищеною вологістю.
Схема габаритних розмірів болта М12 DIN 931 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, D | M12 | |
| Крок різьби, P | 1,75 | |
| Висота голівки, K | 7.5 | |
| Висота підголівника, C | мін. | 0,15 |
| макс. | 0,6 | |
| Радіус, R | 0,6 | |
| Розмір голівки під ключ, S | 19 | |
| Діаметр описаного кола, e | 21,1 | |
| Довжина різьби, B (L≤125) | 30 | |
| Довжина різьби, B (L≤200) | 36 | |
| Довжина різьби, B (L>200) | 49 | |
| Довжина болта, L | мін. | 45 |
| макс. | 500 | |
Купити болти DIN 931 з нержавіючої сталі марки А2 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб за ціною виробника.
Для оформлення замовлення, ви можете заповнити відповідну форму онлайн або зателефонувати нашим менеджерам. Весь представлений товар має сертифікат і є тільки високої якості. Доставка металовиробів виконується в мінімальні строки будь-якою зі служб перевізників по всій території України. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Крок різьби | 1.75 мм |
| Діаметр головки | 21.1 мм |
| Висота головки | 7.5 мм |
| Розмір під ключ | 19 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 931 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 15,82 ₴




