Болт М14 DIN 931 шестигранний з частковою різьбою нержавіючий
Болт М14 застосовується в різних сферах промисловості, будівництва та інших галузях для створення надійних і довговічних з'єднувальних вузлів і різних конструкцій. Використовують його спільно з гайками, шайбами та іншими елементами відповідного розміру.
Металовиріб виконується з нержавіючої сталі марки А2 відповідно до стандарту DIN 931 і може експлуатуватися в сирому середовищі та агресивних умовах, завдяки високій стійкості до корозії та кислот. Конструкційно деталь являє собою різьбовий стрижень з голівкою під шестигранник.
Схема габаритних розмірів болта М14 DIN 931 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, D | M14 | |
| Крок різьби, P | 2 | |
| Висота голівки, K | 8.8 | |
| Висота підголівника, C | мін. | 0,15 |
| макс. | 0,6 | |
| Радіус, R | 0,6 | |
| Розмір голівки під ключ, S | 22 | |
| Діаметр описаного кола, e | 24,49 | |
| Довжина різьби, B (L≤125) | 34 | |
| Довжина різьби, B (L≤200) | 40 | |
| Довжина різьби, B (L>200) | 53 | |
| Довжина болта, L | мін. | 50 |
| макс. | 500 | |
Купити болти DIN 931 з нержавіючої сталі марки А2 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб за ціною виробника.
Для оформлення замовлення, ви можете заповнити відповідну форму онлайн або зателефонувати нашим менеджерам. Весь представлений товар має сертифікат і є тільки високої якості. Доставка металовиробів виконується в мінімальні строки будь-якою зі служб перевізників по всій території України. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 14 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Діаметр головки | 24.49 мм |
| Висота головки | 8.8 мм |
| Розмір під ключ | 22 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 931 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 29,45 ₴




