Болт М16 DIN 931 шестигранний з частковою різьбою нержавіючий
Болт М16, виконаний з нержавіючої сталі типу А2 відповідно до стандарту DIN 931 виготовляється з неповною метричною різьбою і голівкою у вигляді шестигранника під ключ на «25» для затягування виробу.
Використовується він у різних сферах промисловості, будівництва, домашнього і сільського господарства з метою скріплення окремих деталей і частин різних конструкцій. Даний металовиріб має високу стійкість до корозії та бездоганний зовнішній вигляд, що дозволяє його експлуатацію в середовищі з підвищеною вологістю і кислотами.
Схема габаритних розмірів болта М16 DIN 931 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, D | M16 | |
| Крок різьби, P | 2 | |
| Висота голівки, K | 10 | |
| Висота підголівника, C | мін. | 0,2 |
| макс. | 0,8 | |
| Радіус, R | 0,6 | |
| Розмір голівки під ключ, S | 24 | |
| Діаметр описаного кола, e | 26,75 | |
| Довжина різьби, B (L≤125) | 38 | |
| Довжина різьби, B (L≤200) | 44 | |
| Довжина різьби, B (L>200) | 57 | |
| Довжина болта, L | мін. | 55 |
| макс. | 640 | |
Купити болти DIN 931 з нержавіючої сталі марки А2 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб за ціною виробника.
Для оформлення замовлення, ви можете заповнити відповідну форму онлайн або зателефонувати нашим менеджерам. Весь представлений товар має сертифікат і є тільки високої якості. Доставка металовиробів виконується в мінімальні строки будь-якою зі служб перевізників по всій території України. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 16 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Діаметр головки | 26.75 мм |
| Висота головки | 10 мм |
| Розмір під ключ | 24 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 931 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 34,93 ₴




