Болт М20 DIN 931 шестигранний з частковою різьбою нержавіючий
Болт М20, виробляють з нержавіючої сталі А2 відповідно до стандарту DIN 931. Металовиріб є високоміцним кріпленням, має високу стійкість до корозії та може експлуатуватися в сирих умовах тривалий час, без втрати своїх міцнісних характеристик.
Застосовують даний елемент у багатьох сферах промисловості для надійного з'єднання деталей і конструкцій в цілому. Використовується разом з гайками, шайбами свого типорозміру. Конструктивно дане кріплення випускається з неповною метричною різьбою і голівкою у вигляді шестигранника під ключ на «30» для затягування.
Схема габаритних розмірів болта М20 DIN 931 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, D | М20 | |
| Крок різьби, P | 2,5 | |
| Висота голівки, K | 12.5 | |
| Висота підголівника, C | мін. | 0,2 |
| макс. | 0,8 | |
| Радіус, R | 0,8 | |
| Розмір голівки під ключ, S | 30 | |
| Діаметр описаного кола, e | 33,53 | |
| Довжина різьби, B (L≤125) | 46 | |
| Довжина різьби, B (L≤200) | 52 | |
| Довжина різьби, B (L>200) | 65 | |
| Довжина болта, L | мін. | 65 |
| макс. | 660 | |
Купити болти DIN 931 з нержавіючої сталі марки А2 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб за ціною виробника.
Для оформлення замовлення, ви можете заповнити відповідну форму онлайн або зателефонувати нашим менеджерам. Весь представлений товар має сертифікат і є тільки високої якості. Доставка металовиробів виконується в мінімальні строки будь-якою зі служб перевізників по всій території України. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 20 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Діаметр головки | 33.53 мм |
| Висота головки | 12.5 мм |
| Розмір під ключ | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 931 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 66,72 ₴




