Болт М30 DIN 931 шестигранний з частковою різьбою нержавіючий
Болт М30, виконаний з нержавіючої сталі типу А2 відповідно до стандарту DIN 931 є високоміцним кріпленням і застосовується у багатьох сферах промисловості разом з гайками та шайбами відповідного розміру.
Виробляють його з неповною метричною різьбою і голівкою під ключ на «46» для затягування кріплення. Особливістю даного болта є стійкість до корозії, що дозволяє його застосування в сирому середовищі або агресивних умовах.
Схема габаритних розмірів болта М30 DIN 931 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, D | М30 | |
| Крок різьби, P | 3,5 | |
| Висота голівки, K | 18.7 | |
| Висота підголівника, C | мін. | 0,2 |
| макс. | 0,8 | |
| Радіус, R | 1 | |
| Розмір голівки під ключ, S | 46 | |
| Діаметр описаного кола, e | 50,85 | |
| Довжина різьби, B (L≤125) | 66 | |
| Довжина різьби, B (L≤200) | 72 | |
| Довжина різьби, B (L>200) | 85 | |
| Довжина болта, L | мін. | 80 |
| макс. | 740 | |
Купити болти DIN 931 з нержавіючої сталі марки А2 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб за ціною виробника.
Для оформлення замовлення, ви можете заповнити відповідну форму онлайн або зателефонувати нашим менеджерам. Весь представлений товар має сертифікат і є тільки високої якості. Доставка металовиробів виконується в мінімальні строки будь-якою зі служб перевізників по всій території України. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 30 мм |
| Крок різьби | 3.5 мм |
| Діаметр головки | 50.85 мм |
| Висота головки | 18.7 мм |
| Розмір під ключ | 46 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 931 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 330,41 ₴




