Болт М24 DIN 931 шестигранний з частковою різьбою нержавіючий
Болт М24, виконаний з нержавіючої сталі А4 згідно зі стандартом DIN 931, є незамінним елементом кріплення в умовах підвищеної вологості та агресивного середовища, оскільки дана сталь має високу стійкість до корозії та впливу кислот.
Разом із цим болтом також використовують гайки, шайби, гровери та інші елементи кріплення відповідного розміру. Металовиріб складається зі стрижня з неповною метричною різьбою і шестигранною голівкою. Він необхідний для з'єднання різних деталей та створення надійних конструкцій і споруд у різних сферах життєдіяльності.
Схема габаритних розмірів болта М24 DIN 931 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, D | M24 | |
| Крок різьби, P | 3 | |
| Висота голівки, K | 15 | |
| Висота підголівника, C | мін. | 0,2 |
| макс. | 0,8 | |
| Радіус, R | 0,8 | |
| Розмір голівки під ключ, S | 36 | |
| Діаметр описаного кола, e | 39,98 | |
| Довжина різьби, B (L≤125) | 54 | |
| Довжина різьби, B (L≤200) | 60 | |
| Довжина різьби, B (L>200) | 73 | |
| Довжина болта, L | мін. | 75 |
| макс. | 680 | |
Купити шестигранний нержавіючий болт DIN 931 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною нижче ринку на 3-10%.
Для оформлення замовлення ви можете заповнити форму онлайн або зателефонувати нашим менеджерам. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Доставка здійснюється в мінімальні строки будь-якою службою перевізників по всій території України. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 24 мм |
| Крок різьби | 3 мм |
| Діаметр головки | 39.98 мм |
| Висота головки | 15 мм |
| Розмір під ключ | 36 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 931 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 231,58 ₴




