Болт М36 DIN 931 шестигранний з частковою різьбою нержавіючий
Болт М36, виготовлений з нержавіючої сталі марки А4 згідно зі стандартом DIN 931, використовують у багатьох галузях промисловості для скріплення окремих деталей.
Особливостями даного виробу є стійкість до корозії та впливу різних кислот, що дозволяє його застосування в суднобудуванні, машинобудуванні, а також харчовій або хімічній промисловості.
Схема габаритних розмірів болта М36 DIN 931 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, D | M36 | |
| Крок різьби, P | 4 | |
| Висота голівки, K | 22.5 | |
| Висота підголівника, C | мін. | 0,2 |
| макс. | 0,8 | |
| Радіус, R | 1 | |
| Розмір голівки під ключ, S | 55 | |
| Діаметр описаного кола, e | 60,79 | |
| Довжина різьби, B (L≤125) | 78 | |
| Довжина різьби, B (L≤200) | 84 | |
| Довжина різьби, B (L>200) | 97 | |
| Довжина болта, L | мін. | 130 |
| макс. | 950 | |
Купити шестигранний нержавіючий болт DIN 931 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною нижче ринку на 3-10%.
Для оформлення замовлення ви можете заповнити форму онлайн або зателефонувати нашим менеджерам. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Доставка здійснюється в мінімальні строки будь-якою службою перевізників по всій території України. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 36 мм |
| Крок різьби | 4 мм |
| Діаметр головки | 60.79 мм |
| Висота головки | 22.5 мм |
| Розмір під ключ | 55 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 931 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 1 013,35 ₴




